CONSIDERATIONS TO KNOW ABOUT ابزار دقیق

Considerations To Know About ابزار دقیق

Considerations To Know About ابزار دقیق

Blog Articleتمام این فرستنده‌های سطح، سطح را به یکی از سه روش اندازه گیری می‌کنند:

تجهیزات اندازه گیری صنعتی دوربین بازرسی ، ویدئو بروسکوپ

چارت سازمانی اهداف و چشم انداز واحد تحقیق و توسعه فامکو جستجو

مشاورین متخصص در انتخاب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی

الکتروموتور پمپ مواد شیمیایی اتوماسیون صنعتی گیربکس پایپینگ ابزار دقیق برق صنعتی ژنراتور موتور برق کمپرسور پنوماتیک موتور تک بیرینگ هیدرولیک سیم و کابل ماشین آلات ساختمانی و راهسازی ماشین آلات دام و طیور و آبزیان ماشین آلات و تجهیزات نظافتی صنعتی تجهیزات شبکه روانکارها تهویه مطبوع تجهیزات معدنی گرمایش و موتورخانه سردخانه بالابر فن یا هواکش صنعتی تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب تجهیزات انتقال مواد و نیرو تجهیزات آتش نشانی تجهیزات امنیتی و نظارتی فیلتراسیون و تصفیه تجهیزات روشنایی دستگاه بسته بندی استخر، سونا و جکوزی ربات صنعتی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ابزار آلات رنگ پاش و تجهیزات پاشش رنگ ماشین آلات تزریق پلاستیک تجهیزات تولید گاز صنعتی محصولات کشاورزی

یخ زدگی می‌تواند مشکلاتی را در رادار ایجاد کند، زیرا یخ دارای ثابت دی الکتریک بالایی است که ممکن است سیگنال رادار را در منبع یا نزدیک آن کاهش دهد. اگر این اتفاق بیفتد، سیگنال راداری کافی برای اندازه‌گیری سطح محصول به سطح محصول نمی‌رسد.

حسگر اولتراسونیک نیز می‌تواند در موارد سیل مفید باشد. هنگامی که با یک لوله محافظ در برابر سیل استفاده می‌شود، سنسور می‌تواند اطمینان حاصل کند که اندازه‌گیری بالا حتی اگر زیر آب باشد نشان داده‌ ‌شده‌ ‌است.

لول ترانسمیترهای راداری از امواج الکترومغناطیسی استفاده میکنند و بنابراین میتوانند حتی در شرایط خلا هم سطح مواد را تشخیص دهند؛ در صورتی که لول ترانسمیترهای التراسونیک به علت استفاده از امواج مکانیکی این قابلیت را ندارند.

بسیاری از دتکتورهای گازی موجود در بازار از نوع کاتالیزوری هستند. از این فناوری برای تشخیص گازهای قابل احتراق مانند هیدروکربن‌ها استفاده می‌شود. همانطور که از نام آن برمی‌آید، دتکتور گازی کاتالیزوری از طریق فرآیند اکسیداسیون کاتالیزوری کار می‌کند.

برخی از تجهیزات سطح‌سنجی راداری “پراب” هدایت موج برای هدایت امواج الکترومغناطیسی به مایع فرایند بکار میبرند که از امواج برگشتی از سطح استفاده می‌کنند، درحالی‌که برخی دیگر امواج الکترومغناطیسی را از فضای باز به بیرون ارسال می‌کنند تا مواد فرایند را منعکس کنند.

برند safegas جز برندهای معتبر و به نام در زمینه این محصولات هست البته که از جای مطمئن باید خریداری بشه

ماشین آلات کشاورزی تجهیزات گلخانه تجهیزات آبیاری تحت فشار تاریخ ما کود محصولات ساختمانی

مایکروویوهای فرکانس بالا برای اکثر کاربردها مناسب هستند، ملاحظات نصب کمتری دارند، زاویه پرتو باریکی دارند که راحت‌تر از اختلال جلوگیری می‌کند و به دلیل تمرکز انرژی بیشتر، محدوده اندازه‌گیری طولانی‌تری را ارائه می‌دهد.

همانگونه که از نام آن مشخص است این واحد وظیفه اعمال فرامین در سیستم را بر عهده دارد. شیرها، پیمپ ها ،سوئیچ ها، موتور ها و … از جمله عملگرهای مهم هستند که در این واحد اجزای دیگری مانند پوزیشنر ها ، درایو ها و .

Report this page